TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.06.2016, Në orën: 23:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 449 herë

Titulli : Mercedes A 170 CDI (Verzjon i Gjat) viti 2004

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes A 170

Ngjyra : Kaftë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 172,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shes Mercedes Benz A 170 CDI Verzjon i Gjat
Viti Prodhimit 2004
ABS - ESP - Airbag
Klim Dy Zonale
Dritare Elektrike
Pasyre Elektrike
Senzora te shiut
Fellne te aluminit me goma te veres
Vetura eshte e posa ardhur nga Gjermanija eshte shum ne gjendje te mir teknike dhe optike 172.000 Km origjinal me Liber te servisit + 2 Qelsa
Eshte shum i paster brenda dhe jasht eshte dora e par
Per me shum informata Kontakto
Kontakto 044158170
+38649599883 <<< Edhe Viber
Kontakto 09:00 -- 23:00

SHPALLJET TJERA