TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 5.06.2016, Në orën: 17:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 359 herë

Titulli : Samsung S6 Edge 64GB Gold

Çmimi : 420 €

Cmimi në zbritje : 400 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shitet Samsung S6 EDGE 64GB GOLD SM-G925F i ardhun nga Gjermania vetem 3 muaj i perdorun dhe ne gjendje te rregullt me paisje origjinale.
Kontakto: 044888209 Viber + Whatsapp.
Telefoni eshte vetem per shitje nuk baj ndrrim.

SHPALLJET TJERA