TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.06.2016, Në orën: 15:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 532 herë

Titulli : shes banesen

Çmimi : 65,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 69m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : komplet

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon

Përshkrimi : Banesa eshte komplet e mobiluar. Ndodhet ne Kompleksin Lesna, Kalabri kati 6. Ka dy dhoma gjumi, nje banjo, sallon me kuzhine, terrase. Ka nxemje me rryme dhe klime.

SHPALLJET TJERA