TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.06.2016, Në orën: 17:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 801 herë

Titulli : Shes Benz E-Class 2010

Çmimi : 15,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes Tjetër

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha :

Motori (kubik) : 212

Viti : 2010

Përshkrimi

Benz E-Class
Viti I prodhimit 2010
Motorri 212
Ne gjendje shume te mire dhe te mirembajtur
Nr kontakti 0045682265646 ose 0045694639890

SHPALLJET TJERA