TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.06.2016, Në orën: 18:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 890 herë

Titulli : Shiten shtepite dhe trualli ne Bardhosh

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Përshkrimi : Shiten 2 shtepitë e njejta si dhe trualli në mes në Bardhosh (Prishtinë) shtepitë janë të njejta si brenda ashtu edhe jashtë me nga 5 ari, janë të banueshme komplet me nga dy kate po ashtu dhe podrum. Trualli në mes i ka 5ari. Çmimi sipas marrëveshjes.
044/610621
044/123923
044/620731

SHPALLJET TJERA