TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.06.2016, Në orën: 16:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 265 herë

Titulli : Panasonic Lumix DMC-FS42

Çmimi : 50 €

Kategoria : Kamera & Fotografi

Përshkrimi : Shes fotoaparatin Panasonic Lumix DMC-FS42, 10 mega pixels, 4x optical zoom, sd card 4 gb.
Aparati eshte pothuajse i ri, shume pak i perdorur dhe ne gjendje perfekte.

SHPALLJET TJERA