TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.06.2016, Në orën: 20:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 237 herë

Titulli : Shitet macbook pro

Çmimi : 1,200 €

Kategoria : Laptop

Përshkrimi : Shitet macbook pro

-Retina 15
-memory 8Gb 1600 MHz DDR3
-processor 2.4 GHz intel core i7
-startup disk macintosh hd
Os x el capitan
Shum pak i perdorun dhe i rujtun

SHPALLJET TJERA