TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.07.2016, Në orën: 19:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 758 herë

Titulli : Shitet banesa 64.8 extra ndertim

Çmimi : 51,500 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 64m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 2

Përshkrimi : Shitet banesa extra ndertim banesat me leje ndertimi ti bahesh direk pronar i baneses banesat janë te prishtina e re afer spitalit amerikan -PRIVATESI E VEQANTE-NGROHJA QENDRORE 24H-FURNIZIM ME UJE 24H-DHYSHEMEJA PARKET KLASIT I (IZOLIM AKUSTIK)-SHKALLET GRANIT KLASIT I-PLLAKAT ITALIANE KLASIT I-FASADA TULLA-1 DHE DEKOR / ME IZOLIM TERMIK -DYERT DHE DRITARET GJERMANE: GEALAN E-LOW -ASHENSOR: HYMERI & KLEMANLeje ndertimi- Ashensor modern- Siperfaqe gjelberuese- Parking nèntokèsor dhe rrugorè- Izolim me fasadè termike- Dritare gjermane te cilèsisè se lartè- Rezervuare uji - Sistem per shuarjen e zjarrit- Sistem te integruar TV kabllovik, e internet ne secilen dhomè- Ventilim modern ne kuzhinè dhe banjo- Depo nèntoksore (shupa) 2 deri 6 m² - Dyer te blinduara qeliku - Shteg biqikletash- Masa sigurie per femijè ne ballkone, lodra, dhe koridore, etj...Telefoni 044808011

SHPALLJET TJERA