TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.08.2016, Në orën: 00:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1289 herë

Titulli : Rent a car besi

Çmimi : 15 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 100,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2015

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi

leshojm vetura me qira prej 15,20,25,30,35,40 euro, nvaret prej kohes qe mirret dhe vetures se cilen e zgjedhni, - posedojmë vetura Automatik dhe Manual si dhe me 7 ulëse -veturat jan te gjitha me klim dhe ne gjendje te rregullt teknike. -Veturat tona mund ti merrni edhe ne Airoport - kontakti 044237567 dhe 049237567 dhe ne viber 049237567 si dhe permes E-mailit
Prishtinë,Kosovë

SHPALLJET TJERA