TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.11.2016, Në orën: 22:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 704 herë

Titulli : Shitet banesa extra

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 85m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 2

Përshkrimi : Shiten banesat extra ndertim banesat jan :64.89m2,--84.89m2--87.8m2-93m2-105m2 Teknika e ndërtimit të Objektit është me standarde të rregulluara sipas Ligjit të ndërtimit Europian:• Fasada termike është e inspiruar nga stili BAROK.• Muret e jashtme kanë trashësi 35cm, dhe përmbajnë këto shtresa: Blloku 25cm, lesh guri 10 cm, fasada dekoruese e inspiruar ose tulla te kuqe • Muratimi ndarës ndërmjet banesave me trashësi 30cm përmban këto shtresa: Blloku 12cm, izolimi zanor 2cm, blloku 12cm dhe suvatimi në të dy anët me nga 2cm. • Muratimi ndarës akustik brenda banesës me trashësi 16cm, blloku 12cm dhe suvatimi në të dy anët me nga 2cm.• Konstruksioni mes-katësh me izolim termik dhe zanor.• Ashensorë panoramik (xhami) të prodhuesit Gjerman me shpejtësi të madhe.• Granit natyral në shkallë dhe korridore të përbashkëta të pjesës së brendshme.• Dyert e Banesave janë dyer të blinduara Italiane me kualitet të lartë.• Dyert në Dhoma të standardeve të larta Gjermane.• Dritaret në tërë kompleksin janë me 3 goma dhe 2 xhama termik, me Low-E xham.• Dritaret përmbajnë roleta me fletëza alumini termik.• Keramika është e klasit të parë dhe sanitari moderne, • Ujë të garantuar 24h me depozita lokale, shtypja e rregulluar edhe me pompa digjitale.• Rrejti i telefonisë, internetit dhe kabllovikut.• Monitorimi i kamerave në hapësirat publike.• Qasje nga hyrja në Banesë me interfon modern.• Objekti është i projektuar të plotësojë të gjitha standardet më të larta EuropianeTel:+37744808011

SHPALLJET TJERA