TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2016, Në orën: 11:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 127 herë

Titulli : Seat Leon Style 1.6 TDI 7-DSG, 2016

Çmimi : 20,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Leon

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1598

Viti : 2016

Ekstra : ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

SEAT LEON STYLE
Karakteristikat Teknike:
Modeli: Leon Style
Motori: 1.6 TDI CR BMT
Fuqia KW/KF: 81 / 110
Transmisioni: 7-DSG Automatik Tiptronic
i Ri 0 km
o 7 x Airbag,
o ASR sistem kunder rreshqitjes dhe ABS sistem per frenim,
o ESP ,ASR, ABS, EDL, XDS, Hill Hold Controll dhe indikator per prsion te gomave,
o Ndihme per frenim emergjent,
o Alarm per mos venjen e rripit te sigures,
o ISOFIX sistem per ulese te femijeve,
o Rrota rezervë nga çeliku me ruajtje të hapësirës,
o Suspension komfor,
o Mbyllje qendrore me teledirigjim e operueshme nga brenda,
o Te gjithe xhamat elektrik, Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje,
o Drita te mjegulles para me funksion corner,
o Drita te dites,
o Klima automatike 2 - zonale "Climatronic",
o Navi System 6,5" colour touch screen "Media System Colour" - Perfshine Bluetooth + CD (MP3/WMA) + SD kartele + AUX-in/USB me 6 autoparlant,
o Bord Kompjuter,
o Tempomat,
o Uleset e para me rregullim te lartesise,
o Ulesja e vozitesit me mbeshtetje lumbare,
o Mbeshtetese qendrore per duar para,
o Timon Multifunksional,
o Timoni, doreza e nderruesit dhe e frenit te dores te mbeshtjella me lekure.
o Park distance control
o Pasqyre elektrike me palosje
o Rrota Alumini Dynamic 17" 30/1
o SEAT Full LED + LED DRL
o Uleset e para me nxemje
o Hartat per Europe
o Dritat Automatike
o Xhamat e pasem te erresuar
ÇMIMI i rregullt Me TVSH 22.910,oo Euro
ÇMIMI me zbritje speciale dhe me TVSH 21.000,oo€
Per ma shume Informacione kontaktoni personelin tone per shitje ne ket numer telefoni 045 690 936 ose ne e-Mail info@bakiautomobile.com

SHPALLJET TJERA