TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2016, Në orën: 19:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 136 herë

Titulli : SHITET SKODA FABIA 1.4 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Skoda Fabia

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2008

Ekstra : ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks

Përshkrimi

Shitet Skoda Fabia 1.4 TDI E sapo importuar nga Zvicra 1 vjet regjistrim shum e rujtne 172,000 km te kaluara me liber te servisit edhe japit garancion per kilometra Guma te dimrit Radio me CD dhe AUX Gjamat elektronik 2 qilsa Klim ABS ESP Bordcompijuter Servis te kryer etj... Per me shum info kontak nr: 045604888 ose 049631092

SHPALLJET TJERA