TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.01.2017, Në orën: 13:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 256 herë

Titulli : Shitet Banesa e re 87m2 - shitet urgjent!

Çmimi : 44,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 87m2

Dhoma Gjumi : 3.5

Banjo: 2

Mobilimi : JO

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor

Përshkrimi : SHANCË E NJËHERSHME...

Shes Urgjent Banesen e Re (në Ndërtim e siper),
në Jeni Mahallë, Rr. Xhemil Fluku 122,
- Blloku B,
- Kati i 6-të.
- Madhësia 87m2
- 3.5 Dhoma

Ka pamjen shum të bukur (të njëhershme) në drejtim të Kalasë së Prizrenit.

Banesa e ka renditjen si duket në Plan:
1 Sallon i madh me Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo me WC
1 WC (e dytë)
1 Shpajz
1 Korridor
1 Ballkon i madh, me dalje nga 2 dhomat.
+ Terrasa e madhe e përbashkët.

Qmimi real i Banesës është 65.250.- € (750.-€ /m2)

E shes Urgjent për Qmim jashtzakonisht të lirë ... për 44.000.- € (505.74-€/m2) FIKS!
(Qmimi nuk diskutohet!) dmth. shitet mbi 21'000.-€ më lirë !!!

Bartja e menëhershme e Kontratës bëhet me:

35.000.€ / pagesë kesh të menjëhershme (pa pritje).
+9000.-€ / paguhet me pranimim e qelsave të Banesës.
---------------------------------------------------------
KONDITAT E PAGESËS JANË ABSOLUT FIKSE DHE NUK KA MUNDËSI NDRYSHIMI.

Pres blerës Serioz!

P.S. Ofertat me kompenzime nuk pranohen!
Ju falenderohem për mirkuptim...

SHPALLJET TJERA