TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.01.2017, Në orën: 14:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 81 herë

Titulli : Blej toke

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Blej toke me siperfaqie 3000-4000 m2 ndermjet Albi Mall, Ravine deri tek QMI (Qendra Mobilieve Italiane) afer Lipianit.

Toka duhet te jete buze rruges kryesore, nuk ka rendesi se ne cilin krah dhe pranojme qe te kete edhe godina te ndertuara si Magazina, kapanone etj.

Per ofertat ju lutemi na kontaktori ne mail technicpartsshpk@gmail.com ose ne Mob. +355 067 40 4646

SHPALLJET TJERA