TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.02.2017, Në orën: 17:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 372 herë

Titulli : Shes banesën me garazh, bodrum dhe ballkon

Çmimi : 60,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 70m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 1

Mobilimi : E mobiluar

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shes banesen 4 dhomëshe tek Lagjja e Spitalit. Objekti është 6 katësh dhe ka edhe 2 kate nën tokë (garazhe dhe bodrume), ndërsa banesa ndodhet në katin e 5-të me ashensor funksional.
Banesa ka këtë strukturë:

1 sallon me kuzhinë bashkë dhe 3 dhoma gjumi ose mund të përdoret edhe varianti i dyt 1 sallon veçant, 1 kuzhinë veçant dhe 2 dhoma gjumi
1 Korridor
1 banjo dhe wc
1 ballkon
1 garazh
1 bodrum

Banesa ka nje sipërfaqe prej 70m2 me nje çmim të arsyeshëm për shitje.
Çmimi i shitjes (përfshirë edhe mobiljet) është 60000€.
Pranoj vetëm kontakte serioze.
E-mail: Jollmas.halimi@chello.at
Nr.tel: 049 597331 dhe 044 443734
Nr.tel: ++43 676 7283089 (WhatsApp, Viber)

SHPALLJET TJERA