A ju shton kafja në peshë? Ja çfarë thonë dietologët

1 muaj më parë 7

Burim energjie për të nisur ditën dhe një kënaqësi shqisore…Ata që nuk jetojnë dot pa kafe, e dinë mirë se për çfarë ndjesie po flasim. Shumë njerëz nuk hapin sytë pa kthyer më parë filxhanin e kafesë, e për të marrë atë “tronditjen” që nevojitet për të përballuar si duhet ditën. Por, a e dini […]

The post A ju shton kafja në peshë? Ja çfarë thonë dietologët appeared first on Revista Kosovarja.

Lexo artikullin e plotë