“Ai s’ka licencë botërore, ai është i paaftë”, ish-kampioni i boksit ka disa fjalë për referin që ia dha fitoren Haxhi Krasniqit

1 muaj më parë 5

Të shtunën e kaluar në stadiumin “Fadil Vokrri” u zhvilluan disa meçe boksi që në të vërtetë solli shumë reagime të mëdha nga tifozët e këtij sporti.

Nuk kishte të bënte fare me reagime të mira, të gjitha pothuajse ishin kundër boksierëve tanë, të cilët sipas tyre fituan me ndihëm e gjyqtarëve, shkruan Lajmi.net

Boksieri i njohur shqiptar, Xhavit Visoka ka folur për këtë meç në lajmi.net dhe ka kritikuar në njëfar mënyre edhe Haxhi Krasniqin dhe gjyqtarin e ndeshjes, Ajet Rrecaj.

“Ai s’ka licencë botërore, ai është i paaftë”, ka thënë ish-boksieri

VIDEO E PLOTË:

Lexo artikullin e plotë