Angela trondit rrjetin me pozat e reja

1 muaj më parë 5

Pushimet verore kanë nisur edhe për modelen, Angela Martini. Bukuroshja shkodrane vazhdon të shfaq linjat trupore të zjarrta, në imazhet që publikon në Instagram. Ajo shfaqet e veshur me bikini dhe me poza mjaft tërheqëse. Këto janë pushimet e Angelas!

The post Angela trondit rrjetin me pozat e reja appeared first on Revista Kosovarja.

Lexo artikullin e plotë