Arbana Osmani shtatëzënë? Epo, kurrë mos thuaj kurrë…

1 muaj më parë 18

Arbana Osmani së fundmi ka ndarë një fotografi ku shihet me të birin, Diellin. Ajo që ra në sy janë zemrat e Arbanës në postim, shkruan “Kosovarja”. Arbana ndan tri zemra në fotografinë ku shihet vetëm me djalin. Të kujtojmë që prezantuesja është nënë e lumtur dhe e dedikuar e tre fëmijëve, andaj edhe kur […]

The post Arbana Osmani shtatëzënë? Epo, kurrë mos thuaj kurrë… appeared first on Revista Kosovarja.

Lexo artikullin e plotë