Arbenita Ismajli vë në pah linjat trupore në pozat nga makina

1 muaj më parë 38

Javëve të fundit modelja Arbenita Ismajli ka qenë kryefjalë në media rozë.

Prej ditësh është raportuar për dhunën e ushtruar nga bashkëshorti i saj, Fero ndaj saj.

Reperi në anën tjetër u arrestua dhe ndaj tij u përcaktua masa e paraburgimit prej 30 ditësh, por që ditëve të fundit u tha se ai është liruar.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Megjithatë, bukuroshja nga Kumanova konfirmoi se tashmë ka nisur procedurat ligjore kundër tij dhe për këtë ka angazhuar avokatin, Arianit Kocin.

Ndërkohë, modelja ka vazhduar të jetë aktive në rrjetet sociale, ku edhe së fundmi është shfaqur tejet joshëse.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Në disa postime që ka bërë në InstaStory, Arbenita shihet në makinë e veshur në tuta sportive me ngjyrë të kaltër.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Me një grim të lehtë, ajo dukej më në formë se kurrë më parë, teksa vuri në pah linjat e tonifikuara të trupit.

Ndryshe, kujtojmë që Arbenita dhe Fero janë të martuar prej më shumë se dy vitesh dha bashkë kanë një vajzë. /Telegrafi/

Lexo artikullin e plotë