Arrestohen dy persona në Prishtinë, sekuestrohet një armë

1 muaj më parë 5

Janë arrestuar dy persona në Prishtinë, si shkak i një mosmarrëveshje në një aksident trafiku, ku dy të dyshuarit janë rrahur mes vete, raporton Gazeta Blic. Nga rasti janë sekuestruar një revole, të tipit HS, si dhe, pesëmbëdhjetë copë fishekë. Ndaj të dyshuarve është caktuar masa e ndalimit për 48 orë. Njoftimi i  plotë: Arrestohen […]

The post Letra e politikanëve ndërkombëtarë për BE-në e SHBA-në, Kurti: E forcon përkushtimin tonë për de-eskalim në veri appeared first on GazetaBlic.

Lexo artikullin e plotë