Barça me vetëm 13 lojtarë, katër ditë para lojës së parë

1 muaj më parë 2

Barcelona po përballet me një problem serioz, vetëm pak ditë pa nisur sezoni i ri i La Ligës. Gjiganti katalunas do të luajë të dielën kundër Getafes dhe për momentin nuk e di ende se në cilët lojtarë do të mundë të llogarisë. Sot për sot, “Blaugrana” i kanë në dispozicion vetëm 13 lojtarë të regjistruar, ndërsa dy prej tyre i kanë tashmë valixhet gati për t’u larguar nga “Camp Nou”...

Source

Lexo artikullin e plotë