Bayern Munichu paralajmërohet se dështimi i transferimit të Kanes do të ishte katastrofik

1 muaj më parë 3
Didi Hamann thotë se do të ishte katastrofike për Bayern Munichun nëse ata dështojnë të nënshkruajnë Harry Kanen dhe i ka kërkuar të përmbushin kërkesat e Tottenhamit. Tottenhami thuhet se ka refuzuar ofertat prej 70-80 milionë funtesh gjatë javëve të fundit nga Bayerni për kapitenin e Anglisë, të cilit i skadon kontrata në vitin 2024. Tani, ish-mesfushori i Liverpoolit dhe Bayernit,......
Lexo artikullin e plotë