Bernardo Silva: Duam ta kompletojmë tripletën, arritjet në vitet e fundit janë fantastike

2 javë më parë 10

Manchester City zyrtarisht ka fituar titullin e Premierligës. Citizens mund të kompletojnë tripletën nëse fitojnë finalet në Champions League dhe Fa Cup, shkruan GazetaBlic Sport. Bernardo Silva ka folur për media pas titullit të fituar. “Është bukur të fitosh tre tituj radhazi dhe pesë nga gjashtë të fundit. Ajo që kemi arritur në vitet e […]

The post PSG mposht Auxerre me dy golat e Mbappes appeared first on GazetaBlic.

Lexo artikullin e plotë