Çifti i njohur i jep fund martesës 11-vjeçare, dyshohet se e tradhtoi me kolegen

1 muaj më parë 12

Natalie Portman dhe Benjamin Millepied i kanë ndarë rrugët, duke i dhënë fund martesës 11-vjeçare, shkruan “The Mirror”. Divorci vjen pas lajmeve se Benjamin-i e tradhtoi aktoren me aktivisten Camille Étienne. Në paraqitjet e fundit, Portman s’e ka vendosur unazën e saj të martesës, madje as për përvjetorin e martesës së tyre. Disa muaj më […]

The post Çifti i njohur i jep fund martesës 11-vjeçare, dyshohet se e tradhtoi me kolegen appeared first on Revista Kosovarja.

Lexo artikullin e plotë