Detaje të reja për huliganët e Dinamos: Të gjithë thanë të njëjtën fjali në pikat kufitare dhe grekët naivë i besuan, pastaj ndodhën trazirat

1 muaj më parë 5

Detaje të reja vijnë nga Greqia për përleshjen mes huliganë të Dinamos dhe AEK, pas së cilës pasuan trazira të tifozëve ku humbi jetën një i ri. Është interesante se të gjithë kishin të njëjtën histori, pak a shumë përsëritën të njëjtat fjali dhe policia greke i besoi dhe bëri një gabim të madh që […]

The post 40 mijë euro dhe mbyllja e tribunës, UEFA me dorë të “hekurt” ndaj turqve për trazirat në “Air Albania” appeared first on GazetaBlic.

Lexo artikullin e plotë