Dieta magjike, si të humbisni 5 kg brenda dy javëve

1 muaj më parë 5

Ne të gjithë e dimë që Khloe Kardashian praktikon shumë orë në ditë palestër. Megjithatë, motivimi i saj për t’u dukur dhe për t’u ndier e shëndetshme nuk përfundon vetëm tek palestra. Pas një viti e gjysmë që trupi i saj u transformua, Kardashian zbuloi edhe këshillat që ka marrë nga nutricionisti personal, Gunnar Peterson, […]

The post Kujdes! Ushqimet e ëmbla në mëngjes ju bëjnë të ndjeheni të uritur appeared first on GazetaBlic.

Lexo artikullin e plotë