Don Xhoni dhe Meriton Mjekiqi lënë pas krahëve telashet, zbuluesi i tij dhe reperi pajtohen

1 muaj më parë 4

Rep-artisti nga Drenica Don Xhon hapat e karrierës së tij filloj në studion e gazetarit Meriton Mjekiqi. Reperi u bë i njohur nga freestyle i tij ku përformoj në studion e gazetarit, shkruan “Kosovarja”. Pas një kohë dyshja shkëputë miqësinë, duke i fshirë edhe fotot bashkë. Mesa duket tani kanë ndryshuar marrëdhëniet mes tyre, para […]

The post Don Xhoni dhe Meriton Mjekiqi lënë pas krahëve telashet, zbuluesi i tij dhe reperi pajtohen appeared first on Revista Kosovarja.

Lexo artikullin e plotë