Dua Lipa e Bebe Rexha në mesin e të nominuarve në MTV Video Music Awards

1 muaj më parë 4
Nominimet për çmimet MTV Video Music Awards 2023 janë këtu! Taylor Swift kryeson nominimet e këtij viti me tetë nominime në kategori duke përfshirë artistin e vitit, videon e vitit dhe këngën e vitit për hitin e saj, “Anti-Hero”, ndër të tjera e SZA ndjek nga afër me gjashtë nominime. Doja Cat, Kim Petras, Miley Cyrus, Nicki Minaj, Olivia Rodrigo dhe Sam Smith morën të gjithë nga......
Lexo artikullin e plotë