Dukagjini largon dy lojtarë nga skuadra

1 muaj më parë 7

Ahmed Januzaj dhe Dior Zabërgja janë larguar nga skuadra e Dukagjinit.

Këtë e ka bërë të ditur vet klubi nga Klina, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ku i ka falënderuar për kontributin.

“Ju njoftojmë që me marrëveshje të dyanshme kemi mbyllur bashkëpunimin me dy futbollistët, Ahmed Januzin dhe Dior Zabergjën. Ne si klub i falënderojmë dytë për kohën sa ishin pjesë e klubit bardhegjelbër, duke ju dëshiruar NUZIT dhe ZABIT shumë suksese ne sfidat e reja dhe mbi të gjitha shëndet ne jetë”, thuhet në njoftim.

The post Dukagjini largon dy lojtarë nga skuadra appeared first on Klan Kosova.

Lexo artikullin e plotë