Durmishi shpjegon rastin e “Pick-up” në mirëmbajtjen e rrugëve – thotë se i kanë ndryshuar rrënjësisht kontratat e mëhershme

1 muaj më parë 4

Zëvendësministri i Infrastrukturës, Hysen Durmishi, ka folur sërish për rastin e “Pick-up”që përdorej në mirëmbajtjen e rrugëve regjionale e nacionale, para ardhjes së Qeverisë Kurti në pushtet. Durmishi gjatë intervistës dhënë për Telegrafin tha se lëvizjet për inspektimin e punimeve në projektet rrugore bëheshin me një veturë “Pick-up”, për të cilën tha se për tri […]

The post Aksident në Prishtinë – përfshihet autobusi, një kombi dhe një makinë appeared first on GazetaBlic.

Lexo artikullin e plotë