E gjithë Greqia në këmbë për të kapur tifozët kroat | Arrestohen edhe pesë tifozë të Dinamo Zagreb, tentuan të ikin me anije!

1 muaj më parë 4

Të hënën në mesnatë, një tifoz i AEK-ut u vra në trazira huliganësh në Athinë. Bad Blue Boys të Dinamo Zagreb dhe tifozët grekëtë AEK kanë marrë pjesë në përleshjen para ndeshjes së raundit të tretë kualifikues të Ligës së Kampionëve, mes AEK-ut dhe Dinamos, që duhej të zhvillohej të martën në orën 20:45, por […]

The post Histori frymëzimi/ Kanë vetëm 5 mije banorë, ekipi nga Ishujt Faroe mund edhe kampionët e Norvegjisë appeared first on GazetaBlic.

Lexo artikullin e plotë