E mërkura me plane për udhëtime dhe diskutime të mëdha, për këto shenja horoskopi!

1 muaj më parë 8
Dashi – Mund të vijë një lajmbefasues, por mbani nën kontroll shpenzimet tuaja, pasi Venusi është retrograde. Hëna hyn në Binjakët, duke inkurajuar komunikimin dhe diskutime të mëdha rreth parave ose punës. Demi – Planeti juaj sundues Venusi, tani retrogradë, përballet me Uranin në shenjën tuaj, i cili mund t’ju gjejë duke bërë ndryshime befasuese […]
Lexo artikullin e plotë