Egnatia, mësohen çmimet e biletave për Inter-in

1 muaj më parë 4
Përcaktohet sektori ku do të vendosen tifozët e skuadrës rrogozhinase Gushti mund të cilësohet padyshim si muaji i “italomanisë”, sepse, përveç miqësores midis Partizanit dhe Romës, që do të luhet të shtunën......
Lexo artikullin e plotë