Fadroma përplas pushuesin në Pogradec

1 muaj më parë 14
POGRADEC- Një 53-vjeçar ka pësuar lëndime pasi u godit nga një fadromë në liqenin e Pogradecit. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Plazhi”, ndërsa mjeti që shkaktoi aksidentin drejtohej nga një 31-vjeçar. Pushuesi pas lëndimeve është transportuar drejt spitalit dhe ndodhet nën kujdesin e bluzave të bardha. Mjeti i rëndë shërbente për [...]

Read More...

Lexo artikullin e plotë