Gati një javë pas krimit që tronditi qytetin, reagon Bon Vivant – nisë fazën e parë të fushatës kundër dhunës

1 muaj më parë 4

Mbrëmjen e së premtes, kryeqyteti dhe i gjithë vendi u trondit nga ngjarja tragjike që ndodhi në kafenenë e njohur ‘Bon Vivant’ në rrugën ‘Rexhep Luci’, ku pas të shtënave me armë zjarri mbeti i vrarë, Kastriot Ramadani dhe u lënduan e plagosën 20 persona tjerë, raporton Gazeta Sinjali. E gati një javë pas ka ardhur edhe reagimi i lokalit ‘Bon Vivant’, ku thuhet se janë të tronditur nga ngjarja e...

Source

Lexo artikullin e plotë