IPK suspendon zyrtarin policor, goditi me veturën zyrtare një të mitur që lëvizte me trotinet

1 muaj më parë 108

Të martën në Gjilan ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin janë përfshirë një veturë e policisë dhe një e mitur me trotinet. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa për rastin është njoftuar edhe Inspektorati Policor i Kosovës. IPK njofton se për zyrtarin policor, ngasës i automjetit, është rekomanduar suspendimi nga puna. “Ju […]

The post Kush do të jetë drejtori i ri i Policisë së Tiranës? appeared first on GazetaBlic.

Lexo artikullin e plotë