Ju zverdhen këllëfët e jastëkëve? Ky truk i thjeshtë do t’ i bëjë të duken gjithmonë si të reja

1 muaj më parë 6

Me kalimin e kohës dhe përdorimit, jastëkët e gjumit fillojnë të zverdhen. Kjo pasi ato priren të ndoten më shpesh dhe i kushtohet më pak kujdes. Nëse dëshironi t’i bëni ato të duken sërish të bardha dhe si të reja, provoni këtë truk. Me të vërtetë funksionon! Përbërësit: 1 filxhan detergjent rrobash, 1 filxhan detergjent […]

The post Ju zverdhen këllëfët e jastëkëve? Ky truk i thjeshtë do t’ i bëjë të duken gjithmonë si të reja appeared first on Revista Kosovarja.

Lexo artikullin e plotë