Juventusi me ofertë zyrtare për Nicolo Zaniolo

1 muaj më parë 4

Juventusi është duke kërkuar një sulmues dhe është rikthyer te një objektiv i vjetër. Gjiganti italian prej kohësh ka kërkuar transferimin e Nicolo Zaniolos, por sulmuesi italian u bashkua me Galatasarayn në janar të këtij viti. Pasi ka shfaqur formë të mirë me fanellën e gjigantit turk duke fituar edhe titullin e kampionit, Zonja e […]

The post Juventusi me ofertë zyrtare për Nicolo Zaniolo appeared first on Gazeta10.

Lexo artikullin e plotë