Kjo është shoqja e ngushtë e Sinan Vllasaliut

1 muaj më parë 12

Sinan Vllasaliu, këtë verë është shumë i ngarkuar me koncerte e mbrëmje muzikore. Por ai po gjen kohë edhe për shoqen e tij më të mirë e cila është mbesa e saj, Nia. Në një fotografi të përbashkët të dy, duken të lumtur me njëri-tjetrin. Kujtojmë që Sinani është gjysh nga nipi dhe dy mbesat […]

The post Kjo është shoqja e ngushtë e Sinan Vllasaliut appeared first on Revista Kosovarja.

Lexo artikullin e plotë