Lautaro Martinez lëndohet, mungon ndaj Egnatias

1 muaj më parë 6

Lautaro Martinez nuk do të jetë i gatshëm për Interin në dy ndeshjet miqësore që zikaltërit do të luajnë para fillimit të kampionatit. Nënkampionët e Europës luajnë sot një miqësore me Salzburgun dhe sulmuesi argjentinas është lënë pushim nga stafi teknik. Shkak për këtë është bërë një problem muskulor i sulmuesit dhe për të mos […]

The post Struga do luajë në Evropë | Shtyhet ndeshja derbi ndaj Shkëndijës në kampionat appeared first on GazetaBlic.

Lexo artikullin e plotë