Lëndimi i Rrahmanit nuk është serioz, mbrojtësi kosovar është rikthyer në stërvitje

1 muaj më parë 4

Amir Rrahmani ka frikësuar Napolin në prag të sezonit të ri në Serie A. Në fakt në stërvitjen e së martës në mesditë, Amir Rrahmani dhe top sulmuesi Victor Osimhen janë larguar para fundit të saj shkaku i lëndimeve të pësuara. Por lëndimi i kapitenit të Kosovës nuk ka qenë aspak serioz dhe Rudi Garcia […]

The post Lëndimi i Rrahmanit nuk është serioz, mbrojtësi kosovar është rikthyer në stërvitje appeared first on Gazeta10.

Lexo artikullin e plotë