Lëndimi i Rrahmanit s’është serioz, mbrojtësi kosovar u rikthye në stërvitje

1 muaj më parë 2
Amir Rrahmani ka frikësuar Napolin në prag të sezonit të ri në Serie A. Në fakt në stërvitjen e së martës në mesditë, Amir Rrahmani dhe topsulmuesi Victor Osimhen janë larguar para fundit të saj shkaku i lëndimeve të pësuara. Por lëndimi i kapitenit të Kosovës nuk ka qenë aspak serioz dhe Rudi Garcia nuk ka dashur të rrezikonte ditën e djeshme, për atë e ka larguar......
Lexo artikullin e plotë