Leonora Jakupi kalon pushimet në këtë vend unik

1 muaj më parë 4

Leonora Jakupi më në fund gjeti kohë për të kaluar pushimet verore. Bukuroshja vendosi që këto pushime ti kaloj në një nga ishujt më të mirë Grekë. Mes natyrës dhe bregdeti, Leonora po shijon ditët e ngrohta të verës. Këngëtarja nuk tregoi se kush po e shoqëron në këto pushime, shkruan “Kosovarja”.

The post Leonora Jakupi kalon pushimet në këtë vend unik appeared first on Revista Kosovarja.

Lexo artikullin e plotë