Manchester City ofron 70 milionë euro për Lucas Paquetan

1 muaj më parë 7

Manchester City po tenton të firmosë me Lucas Paquetan, ish-lojtarin e Milanit. Braziliani u transferua gjatë verës së kaluar nga Lyoni tek West Hami për 43 mln euro. 25-vjeçari zhvilloi 41 ndeshje, shënoi 5 gola, dhuroi 7 asiste dhe fitoi Conference League me skuadrën londineze. Karakteristikat e mesfushorit të avancuar kanë bërë për vete Pep Guardiolën, […]

The post Detaje të reja për huliganët e Dinamos: Të gjithë thanë të njëjtën fjali në pikat kufitare dhe grekët naivë i besuan, pastaj ndodhën trazirat appeared first on GazetaBlic.

Lexo artikullin e plotë