Më në fund macja e Alaudin Hamitit ka një emër

1 muaj më parë 4

Alaudin Hamiti pak ditë më parë ka bërë të ditur se macja e familjes ka sjell në jetë disa kolele, prej të cilave vetëm një ka arritur të mbijetoj. Hamiti, i ka mbajtur ndjekësit të përditësuar me gjendjen e maces nënë dhe koteles së sapo ardhur në jetë. Madje, dje pasdite ai ka kërkuar nga […]

The post Më në fund macja e Alaudin Hamitit ka një emër appeared first on Revista Kosovarja.

Lexo artikullin e plotë