Mexhiti: Manifesti, teatër politik

1 muaj më parë 2

The post d first on INA ONLINE.Mexhiti: Manifesti, teatër politik appeare

Lideri i Lidhjes Demokratike, Izet Mexhiti për TV21 e cilësoi Manifestin për vazhdimin e negociatave me BE-në teatër politik. Mexhiti thotë se pushteti po mundohet të fsheh skandalet përmes PR.

“Teatër politik. Duan t’i mbulojnë dështimet dhe skandalet me piar të krizës. Herë japin dorëheqje, herë nënshkruajnë manifest mes vete”, tha Mexhiti për TV21.

The post Mexhiti: Manifesti, teatër politik appeared first on INA ONLINE.

Lexo artikullin e plotë