Ministrit Aliu i vdes axha: Do ta kujtojmë gjithnjë!

1 muaj më parë 2

Liburn Aliu, Ministër i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, njofton për vdekjen e axhës së tij prof.Zenel Kelmendi.

“Ishte njeri shumë i dashur për të gjithë familjen, veprimtar i çështjes kombëtare, doktor i mjekësisë, profesor dhe rektor i parë i Universitetit të Prishtinës pas luftës”, shkruan ministri.

Njoftimi i plotë:

The post Ministrit Aliu i vdes axha: Do ta kujtojmë gjithnjë! appeared first on Gazeta Express.

Lexo artikullin e plotë