Ndahet nga jeta ish-rektori dhe profesori Zenel Kelmendi

1 muaj më parë 4
Është ndarë nga jeta ish-rektori dhe profesori i Universitetit të Prishtinës, Zenel Kelmendi, në moshën 86-vjeçare. Lajmi është bërë i ditur nga familjarët, të cilët kanë njoftuar se varrimi do të bëhet sot. “Me pikëllim të thellë njoftojmë të gjithë familjarët, miqtë, dashamirët që sot ndërroi jetë më i dashuri ynë prof.......
Lexo artikullin e plotë