Në pranga për blerje votash/ Beleri nga burgu dhe Kokaveshi nga spitali ankimojnë vendimin e Gjykatës

2 javë më parë 7
Fredi Beleri dhe Pandeli Kokaveshi kanë ankimuar vendimin e Shkallës së Parë të Gjykatës së Posaçme. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala. Beleri kërkon pushimin e çështjes, me pretendimin se nuk ka asnjë......
Lexo artikullin e plotë